Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

12 + 16 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • majezik

  Majezik ilacı baş ağrılarında o kadar etkili ki. Çok faydasını görüyorum bir ara kötü bir duyum almıştım ama herkese göre değişiyor bünye ile alakalı. Bana dokunmuyor mesela. Herkese tavsiye ediyorum. Yan etkisini de görmedim hiç. Yanlız günde sakın 2 kere almayın. Bir defa tok karnına yeter.

  en küçük bir ağrıda bile başvurulabilen reçetesiz olarak her yerden temin edebileceğiniz bir ilaç.

  Gece vakti migreni tutan arkadaşıma verdiğim ve yarım saat sonra beni teşekkürlere boğmasını sağlayan ilaçtır kendisi. Fiyatı pek cazip gelmese de etkisi takdire şayan.

  Şimdiye kadar gördüğüm en etkili ağrı kesici olmasına rağmen diş ağrıma müdahale edememiştir. O kadarını da anlayışla karşılamak lazım tabi. Diş hariç her ağrı için tavsiyemdir.

  Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise aşırı uyku yapmasıdır. Bu durum bünyeye göre değişse de tedbirli olmakta fayda var. Majezik aldıktan sonra gerekmedikçe araç kullanmamanız yararınıza olacaktır. Bazen göz kapağımı kaldıramadığım zamanlar olmuştur.

  Majezik benim ağrılarımda mucizevi ilacım. Her ağrıya deva olan ilaç lakin kimisine çok ağır geliyormuş bana hiç ağır gelmiyor. Bünyeden bünyeye değişiyor çok ilaç alma taraftarı olan biri değilim ama ağrıdığında geçmiyorsa mecbur olarak içerim ve hemen ağrımı geçirir. Mesela en ufak ağrılarda hemen etrafta bir ağrı kesici arayanlardansanız, vücudunuzda oluşan herhangi bir ağrı, farklı bir hastalığın işareti olabileceği gibi yanlış ve bilinçsiz ilaç kullanımı, sizi daha kötü bir duruma sokabilir. Majeziğin etkili olduğu yer

  Dejeneratif eklem hastalığında, kemik erimesi ağrıları gibi durumlarda
  Omurlar arasında eklem sertleşmesi olduğunda
  Eklem iltihabının neden olduğu romatizmal hastalıklarda
  Omurların hareket yeteneği azaldığında
  Eklem çevresindeki dokuların iltihabında
  Yumuşak doku yaralanmalarında
  Ameliyat sonrası görülen ağrılarda
  İskelet sisteminde oluşan ağrılarda etkilidir. Ayrıca regl günlerinde çok tesiri var.

  hastasozluk hastasozlukcom